O FIRMIE

Działamy na krajowym rynku w zakresie handlu produktami węglowymi. Główna działalność firmy to realizacja dostaw produktów węglowych o gwarantowanej jakości dla gospodarstw domowych. 

Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, posiadających ponad 20-letnie doświadczenie w branży węglowej. Dzięki wiedzy, umiejętnościom oraz ugruntowanej pozycji na rynku możemy zaoferować Naszym Klientom szeroką gamę produktów węglowych oraz niezwykle docenianą przez Naszych Odbiorców pomoc w doborze odpowiednich materiałów opałowych i fachowe porady. 

Naszym priorytetem jest dostarczanie na polski rynek węgli średnich i grubych oraz ekoGroszku najlepszej jakości w atrakcyjnej cenie. Pakowanie produktów węglowych w halach pozwala na utrzymanie odpowiedniego stopnia wilgotności. Eksperci badają jakość węgla z każdej dostawy, spalając próbki z danej partii w odpowiednich kotłach. W rezultacie KAŻDA PARTIA WĘGLA lub EKOGROSZKU, dopiero gdy uzyska pozytywny wynik naszego eksperta, zostaje pakowana a następnie dystrybuowana do Klientów.

Odpowiadamy w 100% za dystrybuowane przez nas towary. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości co do jakości zakupionego produktu rozpatrujemy indywidualnie każdą wniesioną reklamację. Nadto każdemu Klientowi dokonującemu zakupu w naszym e-sklepie przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny.

Nasz pion techniczny służy fachową pomocą i darmowym doradztwem w zakresie doboru produktu węglowego i ewentualnej regulacji kotła. Warto zaznaczyć, że używając naszych ekoGroszków w większości przypadków wystarczy nastawić kocioł na ustawienia fabryczne i dostosować je jedynie do kubatury oraz potrzeb ogrzewanego budynku.

 

Sam sprawdź jakość naszego węgla


Najczęściej kupowane

 • EKOGROSZEK EKO-ENERGY CZERWONY PAKOWANY /WĘGIEL KAMIENNY
  1 799,00 zł
 • EKOGROSZEK EKO-ENERGY POMARAŃCZOWY PAKOWANY /WĘGIEL KAMIENNY
  1 749,00 zł
 • WĘGIEL ORZECH I PAKOWANY 25kg/WĘGIEL KAMIENNY
  1 799,00 zł
 • WYSOKOKALORYCZNY MIAŁ WĘGLOWY BIGBAG /WĘGIEL KAMIENNY
  1 199,00 zł